سخنوران

 


اپلیکیشن سخنوران

 

     


 ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
telegram youtube linkdin instagram facebook aparat  

 

اپلیکیشن سخنوران

 

پدیده ارتباطات امروزه به یک مقوله وسیع و پیچیده تبدیل شده است که بدون داشتن درک درست و صحیح از آن روابط انسانی را دچار مشکلات عدیده می نماید. انسان متمدن امروزی می داند که برای رسیدن به این مهم، نیازمند کسب دانایی و مهارت در این خصوص می باشد. آنچه معلوم است این که ارتباط موثر به سادگی مهیا نخواهد شد و انسان امروز از هر انسان دیگری در گذشته، بیشتر نیازمند دانش و البته خرد ارتباطی خواهد بود.

کانون سخنوران به عنوان اولین موسسه آموزش ارتباطات و سخنوری در ایران افتخار دارد تا خدمات آموزشی  و مشاوره ای خود که حاصل سال ها تلاش و تجربه و تحقیقات اساتید فن این مجموعه است را در اختیار علاقمندان این حوزه قرار دهد.

اپلیکیشن سخنوران شامل بسته های آموزشی در حوزه فن بیان، ارتباط موثر، مذاکرات و سخنوری است که به صورت مقاله، فایل های صوتی و تصویری در اختیار مشتریان قرار می گیرد. در این اپلیکیشن امکان ثبت نام برای کلاس های حضوری و همچنین کلاس های مجازی (elearning) وجود دارد. همچنین تمامی امکانات لازم برای مدیریت کلاس ها اعم از ارتباط با اساتید و مشاوران، قابلیت بارگذاری تمرین ها، برگزاری آزمون و ...در این نرم افزار وجود دارد.

هدف ما ایجاد بستری است که برای تمامی علاقمندان این حوزه امکان لازم برای یادگیری و ارتقای فرهنگ کلامی و ارتباطی را ایجاد کند.  ایجاد بزرگترین سامانه آموزشی  علوم ارتباطات، سخنوری، مذاکرات و فن بیان از اهداف این سامانه آموزشی می باشد.

با توجه به رشد و گسترش و توسعه روزافزون کشور در تمامی حوزه ها  نیاز به علوم ارتباطی بیش از پیش مورد نیاز تمامی افرادی است که در حوزه کسب و کار و حوزه های تربیتی مشغول به کار هستند. امروز کمبود یک سامانه جامع آموزش علوم ارتباطات و سخنوری محسوس است. بسیاری از علاقمندان این حوزه برای دستیابی به آموزش صحیح و اصولی سردرگم هستند و مرجع مناسبی را برای رفع نیازهای خود نمی یابند. ما برآنیم تا با ایجاد این سامانه جامع آموزشی پاسخگوی نیاز مشتریان و سبب ساز رشد و ارتقای کیفیت ارتباطات کلامی این سرزمین باشیم.

به علت تنوع محصولات آموزشی و همچنین دوره های مختلف آموزشی، تمامی رده های سنی شامل کودکان، جوانان و بزرگسالان و همچنین تمامی صاحبان کسب و کار، مدیران، کارمندان در حوزه تجارت و تعلیم و تربیت می توانند در جها ارتقای دانش کلامی و فرهنگ کلامی خود از این سامانه آموزشی استفاده کنند.

کاربران می توانند از طریق خرید بسته های صوتی و تصویری و همچنین جزوات، آموزش لازم را ببینند و همچنین می توانند این بسته ها را به عنوان هدیه برای دوستان خود خریداری کنند.

کاربران می توانند اپلیکیشن سخنوران را از طریق نرم افزار بازار برای موبایل های اندروید و نرم افزار سیب اپ برای موبایل های آیفون دریافت کنند. 

 

جهت دریافت نرم افزار ANDROID کلیک نمایید

جهت دریافت نرم افزار IOS کلیک نمایید

 

 

 

دوره های اموزشی سخنوران

Please publish modules in offcanvas position.