سخنوران

 


اپلیکیشن سخنوران

      tel


 ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
telegram youtube linkdin instagram facebook aparat

 

اپلیکیشن سخنوران

 

پدیده ارتباطات امروزه به یک مقوله وسیع و پیچیده تبدیل شده است که بدون داشتن درک درست و صحیح از آن روابط انسانی را دچار مشکلات عدیده می نماید. انسان متمدن امروزی می داند که برای رسیدن به این مهم، نیازمند کسب دانایی و مهارت در این خصوص می باشد. آنچه معلوم است این که ارتباط موثر به سادگی مهیا نخواهد شد و انسان امروز از هر انسان دیگری در گذشته، بیشتر نیازمند دانش و البته خرد ارتباطی خواهد بود.

کانون سخنوران به عنوان اولین موسسه آموزش ارتباطات و سخنوری در ایران افتخار دارد تا خدمات آموزشی  و مشاوره ای خود که حاصل سال ها تلاش و تجربه و تحقیقات اساتید فن این مجموعه است را در اختیار علاقمندان این حوزه قرار دهد.

اپلیکیشن سخنوران شامل بسته های آموزشی در حوزه فن بیان، ارتباط موثر، مذاکرات و سخنوری است که به صورت مقاله، فایل های صوتی و تصویری در اختیار مشتریان قرار می گیرد. در این اپلیکیشن امکان ثبت نام برای کلاس های حضوری و همچنین کلاس های مجازی (elearning) وجود دارد. همچنین تمامی امکانات لازم برای مدیریت کلاس ها اعم از ارتباط با اساتید و مشاوران، قابلیت بارگذاری تمرین ها، برگزاری آزمون و ...در این نرم افزار وجود دارد.

هدف ما ایجاد بستری است که برای تمامی علاقمندان این حوزه امکان لازم برای یادگیری و ارتقای فرهنگ کلامی و ارتباطی را ایجاد کند.  ایجاد بزرگترین سامانه آموزشی  علوم ارتباطات، سخنوری، مذاکرات و فن بیان از اهداف این سامانه آموزشی می باشد.

با توجه به رشد و گسترش و توسعه روزافزون کشور در تمامی حوزه ها  نیاز به علوم ارتباطی بیش از پیش مورد نیاز تمامی افرادی است که در حوزه کسب و کار و حوزه های تربیتی مشغول به کار هستند. امروز کمبود یک سامانه جامع آموزش علوم ارتباطات و سخنوری محسوس است. بسیاری از علاقمندان این حوزه برای دستیابی به آموزش صحیح و اصولی سردرگم هستند و مرجع مناسبی را برای رفع نیازهای خود نمی یابند. ما برآنیم تا با ایجاد این سامانه جامع آموزشی پاسخگوی نیاز مشتریان و سبب ساز رشد و ارتقای کیفیت ارتباطات کلامی این سرزمین باشیم.

به علت تنوع محصولات آموزشی و همچنین دوره های مختلف آموزشی، تمامی رده های سنی شامل کودکان، جوانان و بزرگسالان و همچنین تمامی صاحبان کسب و کار، مدیران، کارمندان در حوزه تجارت و تعلیم و تربیت می توانند در جها ارتقای دانش کلامی و فرهنگ کلامی خود از این سامانه آموزشی استفاده کنند.

کاربران می توانند از طریق خرید بسته های صوتی و تصویری و همچنین جزوات، آموزش لازم را ببینند و همچنین می توانند این بسته ها را به عنوان هدیه برای دوستان خود خریداری کنند.

کاربران می توانند اپلیکیشن سخنوران را از طریق نرم افزار بازار برای موبایل های اندروید و نرم افزار سیب اپ برای موبایل های آیفون دریافت کنند. 

 

جهت دریافت نرم افزار ANDROID کلیک نمایید

جهت دریافت نرم افزار IOS کلیک نمایید

 

 

 

Please publish modules in offcanvas position.