کلاس آنلاین سخنرانی حرفه ای - سخنوران بنیانگذار آموزش فن بیان|آموزش سخنرانی

سخنوران

     


 ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
telegram youtube linkdin instagram facebook aparat  

 

کلاس آنلاین سخنرانی حرفه ای

چه کسانی باید در کلاس آنلاین سخنرانی حرفه ای شرکت کنند؟

کلاس آنلاین سخنرانی حرفه ای مختص به داوطلبینی است که به دلیل بعد مسافت و همچنین مشغله کاری امکان شرکت در کلاس های حضوری را ندارند.

 

شرایط لازم برای شرکت در کلاس آنلاین سخنرانی حرفه ای

برای شرکت در کلاس های آنلاین فقط کافیست اینترنت با سرعت حداقل 512 را تهیه کنید. بعد از ثبت نام در کلاس آنلاین، یک  Username & Password  اختصاصی به نام متقاضی تعریف شده و قابلیت دسترسی به پورتال برای ورود به کلاس داده می شود.

 

امکانات کلاس های آنلاین سخنرانی حرفه ای

1-امکان پرسش و پاسخ در حین آموزش

2- امکان مشاهده سوال و پاسخ سایر هنرجویان

3- امکان انجام تمرینات کارگاهی به صورت آنلاین به همراه نقد استاد

4- امکان دریافت جزوات و فایل ها

5- امکان دریافت فیلم ضبط شده کلاس در صورت عدم حضور در کلاس

6- امکان جبران غیبت در سایر دوره های آنلاین با هماهنگی مدیر آموزش و استاد

 

 معرفی دوره سخنرانی حرفه ای:

 ما بر این عقیده ایم که سخنرانی و سخنوری عالی ترین نوع ارتباط انسانی است. یک سخنور حرفه ای این قابلیت را دارد که دیگران را رهبری و راهبری کند. یک سخنران و سخنور حرفه ای نسبت به سایر همکاران و دوستان خود از موقعیت برتر و بالاتری برخوردار است و  به مهارت های ارتباطی در عالیترین سطح خود مسلط است.

در دوره ای که ما در آن زندگی می کنیم و به نام عصر ارتباطات شناخته می شود،آموزش مهارت های ارتباطی و سخنوری و سخنرانی از ویژگی های ممتاز انسان های مدرن و پیشرو است. سخنوری این قابلیت را به شما می دهد که دیگران را تحت تاثیر قرار دهید، سازمان خود را هدایت کنید، در جلسات کاری و خانوادگی بدرخشید و فرصت های شغلی و کاری برتر و بالاتری را نسبت به سایرین به دست بیاورید.

 سخن قدرتمند یعنی انسان توانمند. دیگران از روی سخنرانی و سخنوری شماست که به قدرت شما پی می برند. اگر شما بیشترین ثروت و بالاترین مقام را هم داشته باشید، اگر نتوانید سخنرانی کنید، شان و منزلت شما نزد دیگران از بین می رود. حتی در بسیاری از انتخابات، عامل تعیین کننده اصلی انتخاب نمایندگان مجلس و روسای جمهور، قدرت خطابه و سخنوری آن هاست هنگامی که رودرروی مخاطبان خود قرار می گیرند. اگر شما با قدرت سخن خود نتوانید مخاطبان را جذب کنید، رای آن ها را از دست می دهید. به همین سادگی. در سایر ارتباطات کاری و عاطفی در فرم های کوچکتر هم همین قانون برقرار است. اگر شما نتوانید با سخن خود، مدیران و کارمندان و فرزندان و دوستان و اطرافیان خود را قانع کنید، شما هم در انتخابات زندگی رای آن ها را از دست می دهید.

 ما سخنرانی را یک هنر می دانیم که شما برای اینکه در این حوزه به تسلط و ورزیدگی دست یابید باید هم در فرم و هم در محتوا به کمال برسید. اکثر دوره های آموزشی سخنرانی و سخنوری صرفا به بحث فن بیان و نحوه اجرا اکتفا می کنند. حال آنکه سخنوری معادل فن بیان نیست بلکه فن بیان فقط یک بخش از ده ها مهارتی است که شما باید در سخنوری کسب کنید. آموزش فن بیان، آموزش بیان، تحلیل زبان بدن، فهم دقیق و عمیق نسبت به مقوله ارتباط موثر انسانی، شناخت قالب های سخنوری، آشنایی با مبانی نظری خطابه، آگاهی در مورد ساختار نطق و نحوه تهیه آن و شناخت و فهم دقیق نسبت به موضوع و ماهیت سخنرانی و تحلیل ظرائف و دقایق نقشه راه سخنوری نمونه ای از مهارت هایی است که شما را می تواند به یک سخنور حرفه ای تبدیل کند.

نقشه راه سخنوری به شما یاد می دهد تا چگونه مسیر سخنرانی و سخنوری خود را آغاز کنید و چگونه آن را با موفقیت به پایان برسانید. نقشه راه سخنوری به سه قسمت ماهیت و موضوع و ساختار تقسیم می شود. در ماهیت سخنرانی هدف، لذت سخن و درک شرایط زمانی و مکانی نسبت به موضوع مربوط مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت. موضوع سخنرانی شامل مباحثی چون نطق،فضای حاکم بر جلسه سخنرانی، قالب موضوعی و شناخت مخاطب می شود که هر کدام از این موارد در انتخاب موضوع سخنران از اهمیت و جایگاه خاصی برخوردار است و در انتهای نقشه راه سخنوری به ساختارها می پردازیم. تشخص سخنور، تکنیک های آغاز سخن، ساختارهای نطق، ارائه درست مطالب، جلب توجه مخاطب و ایجاد جذابیت، تحلیل زبان بدن و تکنیک های پایان سخن از جمله مباحثی است که در این قسمت به آن پرداخته می شود. 

آموزش فن بیان، بیان و زبان بدن این امکان را به سخنور می دهد که سخنرانی خود را در بهترین فرم ممکن ارائه دهد. جهت ارائه یک سخنرانی حرفه ای و بی نقص، شما هم نیاز به فرم درست دارید و هم به محتوای غنی و کامل. همه تلاش ما به این امر معطوف است که بتوانیم از طریق آموزش های تئوریک و بحث و بررسی مفاهیم بنیادین سخنوری وهمچین ارائه و برگزاری کلاس های کارگاهی از طریق تمرین های عملی برای کسب مهارت های فردی، شما را در فرم و محتوای سخنرانی به سرمنزل مقصود برسانیم.

 این دوره آموزشی برای همه کسانی که می خواهند یک دروه آموزشی جامع در حوزه سخنوری را تجربه کنند، توصیه می شود.

 

 سرفصلهاي دوره:
  1. نقشه راه سخنوری
  2. ماهیت و موضوع سخنوری
  3. آغاز سخن
  4. پایان سخن
  5. تشخص سخنران
  6. زبان بدن سخنران
  7. قالب های سخنوری
  8. مبانی نظری خطابه
  9. ساختار نطق و نحوه تهیه آن


 
 زمان دوره:

طول این دوره 8 هفته می باشد. هر هفته شامل 2 ساعت آموزش که یک ساعت آن به صورت تئوری و آموزش سرفصل های دوره است و یک ساعت آن هم به صورت کارگاهی برگزار می گردد.

جهت ثبت نام در کلاس آنلاین سخنرانی حرفه ای با شماره تلفن 64071 یا 88041297 تماس حاصل فرمایید.

 
 
 
 
 
مشاوره و تعیین سطح رایگان
شماره تماس:64071 یا 88041297

 

دوره های اموزشی سخنوران

Please publish modules in offcanvas position.