سخنوران

     


 ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
telegram youtube linkdin instagram facebook aparat  

 

قدرت کلام ابزاری در دست مدیران

مدیران مقتدر: در هنگام برقراری ارتباط با کارمندان ، بسیار با احساس صحبت می کنند و این بدان سبب است که گفتار شان تا حد زیادی الهام بخش بوده و به کارمندان کمک  کند تا به خواسته های خود (که  گاه بیش از تصوراتشان است ) دست یابند.

ارتباط برقرار کنندگان خبره ، قصد خاصی از برقراری این نوع رابطه احساسی دارند و نکات مهمی را به منظور انتقال گفته های تاثیرگذار خود به کار می گیرند.

مدیران لایق : واکنش افراد را نسبت به گفته های خود در هر لحظه و به طور مداوم بررسی می کنند . آنان به سرعت متوجه نشانه هایی مانند حالت جهره و زبان بدن افراد می شوند زیرا می دانند که این علائم سریعترین و بهترین بازخوردی است که نشان دهنده درک مخاطبین از سخنان آنهاست.ارتباط برقرار کنندگان عالی از این تخصص برای شناخت مخاطب استفاده کرده و  در صورت لزوم اقدام به تعدیل روش ارتباطی خود می کنند.مدیران با تجربه : خوب می دانند باید مهارت هایشان را خارج از حوزه تخصصی خود ارتقا دهند تا مدیر موثرتری باشند ، آنها همچنین براین باورند که هیچ مهارتی بیش از خوب صحبت کردن و ارتباط موثر قادر نیست ایشان را در رسیدن به اهداف نهایی شان  کمک نماید.

مدیران موفق : می دانند چگونه دیگران را تحت تاثیر قرار دهند و از چه جملاتی استفاده کنند که بیشترین تاثیر را روی مخاطب شان بگذارند. در واقع رمز موفقیت این مدیران هنر متقاعد  کردن دیگران است که یکی از مهم ترین مهارت های ارتباطی به شمار می رود.

رهبران امروزی : براین باورند که علاوه بر پرورش توانایی ها و کسب مهارت های فن بیان و ارتباطات موثر خودشان باید زمینه مساعد را برای رشد و پیشرفت توانایی های افراد تحت رهبری و مدیریت خود در حوزه های سخنوری و ارتباط موفق ایجاد نمایند. هدف این رهبران رشد و کمک به کارکنان برای رسیدن به بهترین نتایج است و این رمز بهره وری است ." کانون سخنوران پارسی زبان "طی سالیان گذشته ،   با برگزاری دوره های  تئوری وکارگاه های عملی وبه اشتراک گذاری دانش ها ، مهارت ها و تجربیات افراد صاحب نظر و مدیران موفق وکار آمد گام های بزرگی را در پرورش مدیران سخنور و آشنا به ارتباط موثر برداشته و همواره ارتقای سطح دانش وادبیات فارسی را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده وبر این باور است که : منشأ تمامی موفقیت ها ی بشراز ابتدا تا کنون "ارتباط موثر" بوده است .

 

 

دوره های اموزشی سخنوران

Please publish modules in offcanvas position.