سخنوران


  

   

  aparat

  email

  instagram

  linkdin

   

  tel

  بازاریابی چریکی

  پیشینه ی بازاریابی چریکی به سال 1984 برمیگردد که برای نخستین بار جی کنراد لوینسون این روش را با الهام از چریک ها و نحوه ی مبارزات آنها معرفی کرد.

  قبل از هرگونه عملکردی به جهت اجرای بازاریابی چریکی،می بایست در ارتباط با محصولات و خدمات، مخاطبان، رقابت، حوزه ی بازاریابی، اقتصاد، وقایع کنونی و . . .  به خوبی آگاه بود، چرا که خلاقیت از معلومات سرچشمه می گیرد و چریک ها پیام خلاق خود را از واقعیت ها ی زمانی اقتباس می کنند.

  ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 317

  بازاریابی تلفنی

  یکی از تاکتیک های مهم متقاعد کردن مشتریان آگاه امروزی که حق انتخاب آنان به علت گسترش رقابت، پیوسته رو به افزایش است. ترویج، خود از پنج ابزار تبلیغات،پیشبرد فروش،روابط عمومی،فروش شخصی و بازاریابی مشتقیم تشکیل می شود.

  ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 389

  بازاریابی حرفه ای

  در بازار داد و ستد ، ارزش برای مصرف کننده به معنای تفاوت میان ارزش حاصل از داشتن و به مصرف رسانیدن یک محصول و هزینه هایی ست که لازم می باشد برای مصرف خود بپردازد.

  ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 345

  10 ویژگی یک کارشناس فروش حرفه‌ای

  دیگر سالهاست زمان آن گذشته که در دفتر کار خود بنشینید تا مشتری به سراغ شما بیاید. در بازار پر رقابت امروز که حتی نانوایی ها که روزگاری مجبور بودید در صف‌های طولانی آنها نوبت بگیرید هم به فکرراه‌هایی برای جذب مشتری هستند، چاره‌ای نیست جز مجهز شدن به توانمندی‌های بازاریابی و فروش.

  ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 282

  مهندسی فروش

  مهندسی فروش را به عنوان دانشی نوظهور، می‌توان حاصل پیشرفت و گسترش تکنولوژیک دانش جوامع بشری‌، تنوع و تعدد محصولات، مشابهت‌هـای فنی و تکنیکی کالاها و رقابت نزدیک شرکتهای مختلف در دهه‌های اخیر دانست .

  ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 356
  کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کانون سخنوران می باشد.

  Please publish modules in offcanvas position.