سخنوران


  

   

  aparat

  email

  instagram

  linkdin

   

  tel

  دوره های در حال ثبت نام

   

  1- دوره آکادمی حرفه ای سخنوری:

  برقراری ارتباط موثر و ارائه ی سخن قدرتمند و اثر گذار ماحصل مجموعه ای از مهارتها و فنون و اصول متعدد است که هر فرد باید تلاش کند از تمامی آنها بهره ی لازم را برده و بر آنها تسلط جامع و کامل یابد. از این منظر موسسه سخنوران با برگزاری دوره ی تخصصی آکادمی حرفه ای سخنوری بر آن است تا از طریق آموزش مهارتهای کاربردی به دانش پذیران محترم، گام های موثرتری در پرورش سخنوران و مذاکره کنندگان حرفه ای بردارد. این دوره شامل 22 جلسه 3 ساعته است. 

   

  2- دوره دانش سخنوری:

  یکی از موارد مهم در سخنرانی، دانش سخنور در حوزه های علوم انسانی است. دوره دانش سخنوری شامل آموزش های لازم در سه حوزه نقد ادبی، انسان و فلسفه و انسان و سینما است. این دوره فوق العاده جذاب می تواند دریچه جدیدی برای فهم دنیای انسانی و پدیده های مرتبط با آن به روی شما باز کند. این دوره شامل 20 جلسه یک و نیم ساعته است و به صورت تئوری برگزار می گردد.

   

  3-  دوره فن بیان و صداسازی:

  ارائه آموزشهای لازم جهت برقراری ارتباط مناسب به وسیله ابزار بیان و کاربرد قدرتمند فن بیان و خوش الحانی در هنگام گفتار و استفاده از علم بیان برای ملموس سازی کلامی در این دوره ارائه می شود. این دوره شامل 10 جلسه یک و نیم ساعته است.

   

  4- آموزش اصول و فنون مذاکره

  مذاکرات روش ارتباطی نوین دنیای امروز است. به این معنا که استفاده از ارتباط اصل مشترک همه انسان های امروز است، در حقیقت ارتباط مدرن بر اساس رضایت مشترک در مذاکرات معنا می یابد که در تمامی سطوح اجتماعی و حرفه ای لازم الامر و موثر است. این دوره شامل 10 جلسه یک و نیم ساعته است و شامل آموزش استراتژی ها و تاکتیک های مذاکره ای، ترفندهای مذاکره ای و تحلیل شخصیت می باشد.

   

  5- دوره ارتباط موثر ویژه بانوان شاغل: 

   این دوره با موضوع افزایش توانمندی های ارتباطی زنان به صورت کارگاهی و تمرین های عملی در جهت هم افزایی دانش ارتباطی، در 12 جلسه یک و نیم ساعته برگزار می گردد.  

   

  6- دوره مقدماتی و پیشرفته ویژه کودکان:

   این دوره با موضوع افزایش توانمندی ارتباطی کودکان، تقویت فن بیان و صداسازی، شعرخوانی و آشنایی با ادبیات و مهارت های آداب معاشرت و گفتگو برگزار می گردد.

   

  جهت ثبت نام و رزرو در دوره های :
  آکادمی حرفه ای سخنوری

  دانش سخنوری
  فن بیان و صداسازی

  اصول و فنون مذاکره
  ارتباط موثر ویژه بانوان
  مقدماتی و پیشرفته ویژه کودکان
  می توانید با شماره تلفن 88041297 تماس بگیرید.
  زمان تشکیل دوره های بعدی متعاقبا اعلام خواهد شد.

   

   محل برگزاری:
  کانون سخنوران به نشانی میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیراز جنوبی، خیابان برزیل غربی، پلاک 136، طبقه دوم
   
   
  مشاوره و تعیین سطح رایگان
  شماره تماس:88041297

   

   

  نظر خود را اضافه کنید.

  ارسال نظر بعنوان میهمان

  0
  نظر شما به سامانه مدیریت ارسال شده است.
  • هیچ نظری یافت نشد
  کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کانون سخنوران می باشد.

  Please publish modules in offcanvas position.