aparat email instagram

   

  tel

  نحوه ی برخورد در اولین ملاقات بسیار حائز اهمیت است؛ اغلب موارد، اولین برخورد با یک شخص تصوراتی را که در آینده فرد نسبت به او دارد را در ذهن شکل می دهد، به همین جهت، گاهی ممکن است خواسته و یا ناخواسته در برخورد با آدم های جدید زندگی اشتباهاتی مرتکب شد که اصلاح آن کاری بسیار دشوار خواهد بود.

  شبکه های اجتماعی
  تعداد زیادی تصویر یک شکل و بدون تنوع در صفحات اجتماعی یک فرد به معنای خودخواهی یا خودشیفتگی اوست.

  احساسات
  اگر فرد سعی کند که عواطف و احساسات واقعی خود را پنهان کند، به معنای آن است که هیچ علاقه ای به افراد دیگر ندارد و احتمالا نمی تواند با افراد به علت مشکلات همدلی و همدردی کند. و بروز بیش از اندازه ی احساسات، امکان دارد فرد بی فکر و دمدمی مزاج به نظر برسد.

  صحبت
  بهترین راه برای شناخت یک فرد صحبت کردن در ارتباط اطلاعات شخصی مانند خاطرات کودکی و سرگرمی هاست.اما باید به یاد داشت اگر اطلاعات محرمانه ی یکی از آشنایان یا دوستان خود را در میان گذاشته شود، فرد غیر معتمد به نظر میرسد و اگر بیش از حد از ضمیر اول شخص مفرد استفاده شود و راجع به خود کلام گفت، افراد شخص را طرد خواهند کرد، زیرا گویا او بیشتر به شخص خود علاقه دارد تا دیگران.


  رفتار
  صحبت لفظ قلم؛ امکان دارد ترسی را در دل افراد بیندازد مبنی بر آنکه قصد او از چنین رفتار مبادی آداب گونه ای چیست؟
  اگر هم فرد سرد و مغرور باشد،چندان نخواهد توانست اعتماد دیگران را جلب نماید، به گونه ای رفتار کند که گویی می داند طرف مقابل از او ارتباط خوبی می گیرد و در این لحظه "پذیرش مورد انتظار"اتفاق می افتد.


  لبخند
  در مواجهه با دیگران، به جای اخم یا لبخند تصنعی، لبخند واقعی ، احتما آنکه آن ها فرد را در ملاقات بعدی زودتر به خاطر بیاورند، بیشتر است.
  اگر با شخص مقابل احساس مساعد شکل نگرفته است یک لبخند کافیست تا اعتماد او جلب شود.


   

  نوشتن دیدگاه


  تصویر امنیتی
  تصویر امنیتی جدید

  دوره های اموزشی سخنوران

  کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کانون سخنوران می باشد.

  Please publish modules in offcanvas position.